Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Субота, 19 листопада 2016 00:00

Зустріч з міжнародними експертами

У Київській православній богословській академії 15 листопада 2016 року відбулася зустріч Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій з міжнародними експертами Євразійської програми Майклом Холлом та П’єром-Олів’є Біго. 

Учасники зустрічі представники УПЦ Київського Патріархату, УГКЦ, РКЦ, НЕЛЦУ, ДУМУ обговорили питання ідентичності, культури, врегулювання конфлікту, національної пам’яті, роль релігійних організацій у суспільстві.

"Комісія з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков – це більше площадка для обміну досвідом, напрацювання спільного бачення вирішення проблеми та донесення цього до державної влади" – сказав  керуючий Відділу соціальних питань УГКЦ, віце-президент МБФ «Карітас України» священик Андрій Нагірняк.

Вконуючий секретар Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО, керівник «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» священик Сергій Дмитрієв сказав: "Громадська організація Елеос Україна є інструментом втілення наших рішень в дію по допомозі людям конкретними справами допомогти людям в тому числі у втіленні проектів та програм у вирішенні конфліктів, залучення державних та недержавних структур, ЗМІ, релігійних лідерів".

"Важливо, що саме у Київській православній богословській академії проходять подібного роду заходи, адже наші студенти-богослови у майбутньому повинні давати богословські обгрунтування на сучасні виклики" – сказав викладач КПБА, кандидат богословських наук протоієрей Сергій Колот.

Міжнародні експерти приємно вражені від активної сумісної співпраці між представниками конфесій, а також відзначили, що сприятимуть у реалізації майбутніх проектів по примиренню.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:916 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:758 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:803 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:789 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:812 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more