Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Четвер, 08 червня 2017 00:00

Патріарх Філарет передав у шпиталі в зоні АТО ліки від українців Америки

Ліки, медичне обладнання та предмети першої необхідності на загальну суму близько 500 тисяч гривень передав від імені українців зі Сполучених Штатів Америки Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет до військових шпиталів у зоні АТО.

Церемонія освячення та передачі відбулася 8 червня 2017 року у резиденції Патріарха Київського і всієї Руси-України. У ній взяли участь Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов, представник компанії «Дельта Медікел» Гуля Поготова, представники медичних служб, а також воїни АТО, які проходили лікування у прифронтових госпіталях.

«Ми освятили медикаменти, які направляються в госпіталі на Донбас й призначаються для військових, які отримали поранення, захищаючи нашу Вітчизну, а також і тим людям, які страждають від хвороб, знаходячись на Донбасі», – сказав, звертаючись до присутніх, Святийший Патріарх. Він зазначив, що закупівля ліків стала можливою завдяки фінансовій допомозі, яка прийшла від парафій УПЦ КП в США: від настоятеля парафії Святої Трійці священика Олега Сацюка, голови управи Григорія Сахневича та парафіян в Лос-Анджелесі.

Допомога буде передана у шпиталі міст Маріуполь, Волноваха, Часів Яр, Сіверодонецьк. До цих закладів, що знаходяться у прифронтовій зоні, щодня поступають військові, які отримали поранення у зоні АТО. Часто вони не мають навіть одягу. Оскільки кількість звернень у ці заклади дуже висока, великим є розхід медикаментів та медичного обладнання. Шпиталям не вистачає товарів медичного призначення, які вони отримують від держави. Тому вони змушені звертатися до доброчинців з проханням про допомогу. У шпиталі будуть передані ліки (переважно знеболюючі різного спектру дії), різноманітне медобладнання – від тонометрів до портативних електрокардіографів, а також одяг та засоби особистої гігієни для пацієнтів. Також комплект ліків буде передано у лікарню міста Біловодськ, яка обслуговує велику кількість переселенців.

«Ця гуманітарна допомога є продовженням тієї великої допомоги, яку надає Київський Патріархат нашій армії, нашим добровільним батальйонам та людям, які постраждали від агресії, – підкреслив Святійший Владика, – і ми закликаємо, щоб надалі вся Україна, і не тільки Україна, а й українці поза її межами допомагали нашим воїнам. Ми очікуємо перемоги насамперед від Бога, бо без Бога отримати перемогу неможливо. А Бог, безумовно, допоможе нам, тому що правда з нами. Там, де правда – там Бог, а де Бог – там завжди перемога. Тому нехай ці ліки допомагають нашим воїнам, а воїни нехай пам’ятають, що вони не одні, а за ними стоїть український народ, непереможний».

Закупівля та передача ліків відбувається за підтримки Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП ЕЛЕОС-Україна у співпраці з компанією «Дельта Медікел», яка безкоштовно передала у рамках цієї акції частину медикаментів. Ліки вже сьогодні вирушать у пункти призначення. Частину, призначену Волноваському шпиталю, відвезуть військові медики 30 ОМБР.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1073 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:846 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:971 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:908 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more