ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село
Допомогти
Понеділок, 19 червня 2017 00:00

235 осіб отримали допомогу за проектом «Підтримай найцінніше для людини»

ЕЛЕОС-УКРАЇНА завершила реалізацію проекту «Підтримай найцінніше для людини». Проект, спрямований на задоволення медичних потреб людей з числа вимушених переселенців, втілювався з лютого по травень 2017 року у Біловодському районі на Луганщині за фінансової підтримки Благодійного фонду «Ініціатива «Папа для України».

«Головна мета проекту «Підтримай найцінніше для людини» – підтримати людину, коли вона стоїть на межі життя і смерті, допомогти їй вести системне лікування, – розповідає керівник проекту, співробітник ЕЛЕОС-ЛУГАНСЬК Людмила Дуванова. – Щоб ніхто не залишився з бідою сам-на-сам, щоб надані ліки дали людині шанс на одужання або допомогли у народженні дитини. Допомога також була надана людям, які вкрай її потребували».

Загалом у рамках проекту допомогу отримали 235 осіб, з них новонароджених – 41, дітей віком до 18 років – 28, жінок – 127 (з них 41 породілля), чоловіків – 39. Це внутрішньо переміщені особи, мешканці зони АТО, які є соціально незахищені, пенсіонери, люди з особливими потребами. Бюджет проекту становить 620 437,30 гривень.

Проект допоміг розпочати лікування або забезпечити безперервність отримання медикаментів людям, які мають проблеми із серцево-судинною системою, діабет, страждають на онкологічні захворювання, ВІЛ, туберкульоз тощо. Це переселенці та мешканці зони АТО – пенсіонери, інваліди, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Кожен з них отримав пакет потрібних йому медикаментів за призначенням лікаря. Породіллі отримали «Пологові набори», які дозволили їм народити дитину у комфортних санітарних умовах. Окрім цього, завдяки проекту було налагоджено комунікацію між медичними установами на підконтрольній та непідконтрольній Україні території.

«Реалізація нашого проекту поклала шлях до одужання людей, – каже Людмила Дуванова. – Нам вдалося зменшити соціальне напруження серед людей, які страждають на хронічні захворювання, але за браком коштів не можуть виконувати приписи лікарів, та серед лікарів, які не можуть в повному обсязі лікувати тяжкохворих людей через відсутність ліків. Оскільки у Біловодському району Луганської області відсутні НУО, які надають гуманітарну допомогу нужденним верстам населення, проект «Підтримай найцінніше для людини» є дуже вагомим внеском та допомогою людям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України».

Висловлюємо щиру подяку Благодійному фонду «Ініціатива «Папа для України», завдяки фінансовій підтримці якого проект «Підтримай найцінніше для людини» став можливим та приніс велику користь знедоленим людям, які мешкають у зоні АТО.

Останні фото

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Вільний простір для молоді Акведук - Біл…

27-02-2018 Hits:87 Галерея Super User

Вільний простір для молоді Акведук - Біловодськ

Read more

Відкриття "Будинку Марфи і Марії…

12-08-2016 Hits:874 Галерея Super User

Відкриття "Будинку Марфи і Марії"

Read more

Нагородження "Благодійна Україна - …

12-08-2016 Hits:683 Галерея Super User

Нагородження "Благодійна Україна - 2015"

Read more

Міжнародний клас Eleos-Children

09-08-2016 Hits:728 Галерея Super User

Міжнародний клас Eleos-Children

Read more

Великдень на Яворівському полігоні

03-05-2016 Hits:817 Галерея Super User

Великдень на Яворівському полігоні

Read more

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:796 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:633 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:700 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:690 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:704 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more