Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 18 липня 2017 00:00

«Акведук» – міст дружби і свободи

З давніх-давен люди зводили мости-акведуки, щоб забезпечувати свої міста водою. Прекрасні й витончені стародавні акведуки збереглися до наших днів і продовжують зачаровувати своєю красою і міццю.

Саме цей образ водоносного мосту, що єднає міста і людей, що несе й розплескує чисту воду життя і свободи, на нашу думку, найкраще ілюструє ідею мережі центрів неформальної освіти, відпочинку та отримання соціальних послуг для дітей і молоді.

Задум створити вільний простір для молоді народився у нас досить давно. Півтора роки ми плекали цю ідею, викристалізовували її, шукали підтримку та однодумців. І ось 1 липня 2017 року перший вільний простір для молоді «Акведук» гостинно розчинив двері у селищі міського типу Біловодську Луганської області.

Місце відкриття першого «Акведуку» обрано невипадково. У зв’язку з подіями на Донбасі Біловодський район прийняв велику кількість переселенців. І якщо базові потреби переселенців намагаються забезпечувати соціальні служби та НУО, то такий чинник, як дозвілля, особливо дозвілля дітей та молоді, перебуває поза їх увагою.

«Дозвілля молоді в нашому районі має вузьке коло напрямків розвитку особистості, а діти мріяли про змістовне дозвілля за інтересами», – каже біловодчанка Яна Шикова, яка активно долучилася до створення центру і зараз працює тут.

Базою для роботи вільного простору «Акведук» стало приміщення Біловодської центральної районної бібліотеки. Тут можна просто перепочити та пограти в ігри, а можна вчитися, отримувати соціальні послуги, юридичні та психологічні консультації тощо. Для бажаючих відпочити у клубі є безкоштовний інтернет, різноманітні настільні ігри і не тільки, чаювання, спорт та все, чого ви бажаєте. Для бажаючих навчатися – курс журналістської майстерності, English Speaking Club, школа громадянської освіти, хореографія. З дітьми займатимуться справжні професіонали, але вони не ставитимуть оцінки та не задаватимуть «домашку» – вони будуть просто працювати для дітей.

Зараз у кімнаті, яка слугуватиме місцем відпочинку, ведуться ремонті роботи, але клуб вже розпочав свої заняття.

Клуб працює з 15:00 до 20:00. На відвідувачів завжди чекають соціальних працівники, які нікому не дадуть засумувати!

У планах ЕЛЕОС-УКРАЇНА такі Акведуки мають відкриватися по території усієї України, стаючи центрами відпочинку та неформальної освіти, отримання соціальних послуг, реалізації різноманітних ініціатив та об'єднання людей з різних регіонів між собою.

ЕЛЕОС-УКРАЇНА та молодь Біловодська висловлюють щиру подяку Посольству Канади в Україні за фінансову підтримку, за можливість бути кращими. Ми віримо, що у майбутньому клуби «Акведук» зв’яжуть мостами дружби молодь в усіх областях України.

Сторінка Вільного простору для молоді «Акведук» - Біловодськ у мережі Facebook

Контакти:
(095) 089-43-37 – Яна Шикова (соціальний працівник)
(066) 610-31-23 – Сергій Мірошніченко (соціальний працівник)
(093) 571-30-68 – Олександра Ашрапова (керівник проекту)

Антикафе для підлітків у Києві TeenClub 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1073 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:846 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:970 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:908 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more