ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село
Допомогти
Вівторок, 25 липня 2017 00:00

Екзотичні гості у TeenClub

У п’ятницю, 14 липня, до TeenClub завітали небезпечні, але захоплюючі гості. Уявіть собі – справжній хамелеон, ящірка еублефар, павук-птахоїд, королівський пітон та велетенські мадагаскарські таргани! Ці екзотичні тварини прибули до нас разом із Exot Club.

Усі учасники Teenclub отримали унікальну можливість познайомитися з гостями ближче. Можна було торкатися, гратися і детально роздивитися кожного.

Найбільше здивував дітей хамелеон. Він періодично проявляв свій характер – змінював свій колір та скоса на всіх поглядав. Працівник Exot Club Ольга розповіла, що хамелеон намагається сховатися від усіх на найвищій точці, тому найбільше любить сидіти у неї на голові.

Великий павук-птахоїд вразив своєю пухнастістю та розмірами. Учасниця клубу Аня розповідала, що завжди боялася павуків, але такий красивий та великий павук не викликає у неї страху, а навпаки – захват та цікавість.

Юні TeenClubівці Петро і Маша з ентузіазмом гладили еублефара, дивуватися його неймовірності – адже, придивившись до його мордочки, можна помітити красиву посмішку.

Працівники TeenClub теж були вражені неймовірними гостями. Причому найбільше вони переживали, аби жоден із мадагаскарських тарганів випадково не втік.

А учасниця клубу Наталя бавилася з гігантськими тарганами, і при цьому турбувалася, щоб вони не здогадалися, що вона колись труїла їх менших братів. Хтозна, чи мають таргани телепатичні здібності, але періодично в руках Наталі вони шипіли. Діти спершу не розуміли, звідки такий дивний звук, допоки працівники Exot Club не розповіли про особливі здібності тарганів – шипіти при відчутті небезпеки.

Але улюбленцем вечора став, безперечно, королівський пітон! Виявилося, що він дуже любить людські обійми, тому радо зігрівається теплом дитячих долоньок. Здавалося б, такий великий і небезпечний на перший погляд, пітон став родзинкою фотосесії кожного учасника TeenClub! Найкраще з ним поладив Петро, він не відпускав його аж до кінця вечора.

Помацавши і погравшись з кожною тваринкою, діти зробили купу спільних фото та відео. Всі в один голос дякували за надзвичайний та незабутній вечір.

Щиро дякуємо Exot Club, особливо Ользі Стець та Анастасії Черненко, за чудовий вечір з екзотичними тваринами, який назавжди запам’ятається всім учасникам TeenClub.

Проект ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» TeenClub здійснюється у рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області» Міжнародної громадської організації  «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Останні фото

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Відкриття "Будинку Марфи і Марії…

12-08-2016 Hits:708 Галерея Super User

Відкриття "Будинку Марфи і Марії"

Read more

Нагородження "Благодійна Україна - …

12-08-2016 Hits:539 Галерея Super User

Нагородження "Благодійна Україна - 2015"

Read more

Міжнародний клас Eleos-Children

09-08-2016 Hits:580 Галерея Super User

Міжнародний клас Eleos-Children

Read more

Великдень на Яворівському полігоні

03-05-2016 Hits:667 Галерея Super User

Великдень на Яворівському полігоні

Read more

Будинок милосердя

22-04-2016 Hits:611 Галерея Super User

Будинок милосердя

Read more

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:637 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:485 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:540 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:546 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:557 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more