Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 18 вересня 2017 00:00

Бізнес-ланч підлітків TeenClub із підприємцями Pizza Veterano

У суботу 16 вересня відбулася неймовірна зустріч учасників Антикафе “TeenClub” із ветеранами АТО, активістами та бізнесменами Леонідом Остальцевим та Богданом Чабаном!

Спілкувалися підлітки переважно про бізнес та досягнення успіху в житті, необхідність рухатися до своєї цілі та наполегливо працювати.

Леонід Остальцев, засновник "Pizza Veterano", розповів історією створення свого закладу, його соціальне призначення та плани на майбутнє. До того ж, поділився цікавими секретами та особливостями ведення ресторанного бізнесу.

А Богдан Чабан, власник кав'ярні "IZBA-Читальня" у Маріуполі, розказав, чому прийняв рішення покинути рекламний бізнес і ризикнув у 19 років заснувати свою першу кав'ярню. Богдан неодноразово підкреслював, що в його досвіді ведення бізнесу було чимало помилок, однак, незважаючи ні на що, треба рухатись вперед і увесь працювати, тоді буде результат!

Підлітки були дуже задоволені можливістю близько познайомитися з такими незвичайними людьми! Вражень залишилось багато! Несподіванкою зустрічі стало також знайомство підлітків із байкерами з різних країн світу! А окрасою спілкування стали смачні піцци на будь-який смак!

Після ланчу дітям було проведено екскурсію по закладу, а згодом вони ще довгий час обговорювали почуте та грали у веселі командні ігри.

На останок Голова Правління ГО "Елеос-Україна" Сергій Дмитрієв подарував кожному учаснику ланчу цікаві комікси про УПА.

Ця зустріч надовго запам'ятається всім підліткам! Стільки вражень, подарунків та друзів в один день у чудовому місці буває хіба що на день народження!

Мама одного з учасників коментувала, що її син, учасник бізнес-ланчу повернувся після зустрічі, наче на крилах: "Все виявилося по-дорослому, по-справжньому і навіть трьохи більше. Для підлітків це неймовірний поштовх для розвитку і розуміння життя!"

А Іван дуже поважає проект Veterano, тому зустріч з Леонідом і Богданом стала для нього справжнім подарунком!

Дякуємо Леоніду Остальцеву та Богдану Чабану за чудове спілкування та мотивувацію дітей до розвитку на прикладі власного досвіду!

Дякуємо піцерії «Pizza Veterano» за гостинність, екскурсію по закладу, а також подарунок для наших дітей - смачні брауні!

Проект TeenClub здійснюється у рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області» Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:880 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:724 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:775 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:764 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:784 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more