ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село
Допомогти
Понеділок, 21 серпня 2017 00:00

Новий дім «Акведук»

З 21  серпня Вільний простір для молоді «Акведук»-Біловдськ розпочав свою роботу вже в оновленому  приміщення.

Все почалося ще з облаштування майданчику біля бібліотеки, коли разом робоча команда разом з дітьми та волонтерами, працівниками бібліотеки облаштували у липні майданчик. А у серпні вже повністю відремонтували кімнату. Розбудова тривала протягом тижня, за цей час в кімнаті було проведено капітальний ремонт спільними  зусиллями  дітей та тренерів Клубу, працівників Біловодської центральної районної бібліотеки, волонтерів  та майстрів з ремонтних робіт.

Оскільки,будівля бібліотеки в якому знаходиться Простір досить давня, внутрішнє приміщення потребувала значних втручань. Ремонт було розпочато з підготовки кімнати до ремонту, діти самостійно проявили ініціативу  та з великим задоволенням прийняли  участь в зірванні старих шпалер, захищенні меблів від бруду,  винесенні книг.

Всі стіни необхідно було шпарувати та клеїти нові шпалери для цього було  прийняте рішення долучити майстрів, волонтерів та власне самих тренерів.

По закінченню ремонтних робіт кімната Вільного простору повністю була відремонтована  та змінила свій вигляд. Завершенням було облаштування Вільного простору «Акведук» всіма необхідними речами та меблями.

Наші  активісти-акведуківці звісно займалися дизайном кімнати. «Мені подобається новий колір, такий спокійний, він значно приємніший ніж був, ще мені сподобалося бути в ролі дизайнера та все розставляти» - Лілія, 11 років. «Хочу сюди! Перше, що спало мені на думку, коли вперше побачив кімнату, круте оформлення, нічого зайвого, затишно», - Дмитро, 8 років.

Слід зазначити, що після ремонту значно зросла кількість відвідувачів, все більше дітей та батьків цікавляться діяльністю Клубу, бо мають бажання щоб їх діти також відвідували Простір. Адже кожного хто вперше потрапляє до  «Акведуку» дивує незвичайний інтер`єр в білих тонах та різнокольорові пуфи, які так і манять до себе.

 «Насамперед хочеться зазначити, що ми дуже задоволені, що для створення Вільного простору Ви обрали саме приміщення бібліотеки, адже ми маємо спільну мету - це змістовне дозвілля дітей. Коли тільки планувалося створення проекту «Акведуку» в бібліотеці, трохи не вірилося, що це можливо, потім – ремонт, який взагалі викликав паніку, чи ми справимося, - посміхається: - ну команда, це могуча сила, справилися на «5» швидко, якісно. Взагалі-то це кімната читального залу відділу обслуговування дітей, тому вона була класично облаштована-столи, стільці, старі шафи з книгами, комп’ютери. Після ремонту ми винесли все з кімнати, на підлозі яскравий килим, замість стільців-пуфи, немає столів для читання, залишили комп’ютери, де діти мають змогу безкоштовно користуватися мережею Інтернет та перспективі придбання нових шаф під книги. Тепер, кімната має незвичний вигляд, не такий яким звикли її бачити ми. Всі взахваті,  радіємо, бо і кількість читачів збільшилася» - говорить директор Біловодської центральної районної бібліотеки Шикова Ірина Сергіївна.

 «Вільний простір «Акведук» -  чудове місце, приємно, коли діти поспішають до тебе на заняття,  вдвічі приємніше, коли це англійська, - посміхається, - они тепер її не бояться, бо знають, що не буде безперервного повторення, заучування, можна просто валятися на зеленому килимі, навчатися кольорам, граючи в «Твістер». Приємний колір стін він не набридає, стало набагато більше вільного простору», - Світлана Джуніч, тренер з англійської.

 

Команда «Акведук»  висловлює велику вдячність, всім хто прийняв участь в створенні затишку та комфорту для молоді Біловодщини. 

 

Велика вдячність Канадському Фонду підтримки місцевих ініціатив, Посольству Канади в Україні за підтримку, завдяки якій стала можлива реалізація проекту.

З роботю вільного простору «Акведук» детально можна ознайомитися у соціальних мережах:

Сторінка у Facebook 

Сторінка у Twitter 

Сторінка в Instagram

Антикафе для підлітків у Києві TeenClub 

Останні фото

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Відкриття "Будинку Марфи і Марії…

12-08-2016 Hits:698 Галерея Super User

Відкриття "Будинку Марфи і Марії"

Read more

Нагородження "Благодійна Україна - …

12-08-2016 Hits:528 Галерея Super User

Нагородження "Благодійна Україна - 2015"

Read more

Міжнародний клас Eleos-Children

09-08-2016 Hits:570 Галерея Super User

Міжнародний клас Eleos-Children

Read more

Великдень на Яворівському полігоні

03-05-2016 Hits:658 Галерея Super User

Великдень на Яворівському полігоні

Read more

Будинок милосердя

22-04-2016 Hits:602 Галерея Super User

Будинок милосердя

Read more

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:628 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:476 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:531 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:538 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:550 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more