Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Субота, 23 вересня 2017 00:00

День Канади у Біловодську

І хоча за офіційним календарем День Канади припадає на 1 липня, учасники Акведуку виявили велике бажання провести це свято у себе та дізнатися більше про одну з найуспішніших країн світу.

«Народження Акведуку стало можливим завдяки підтримці Канадського Посольства в Україні. Як Ви знаєте, наш Акведук – це міст. Тож ми маємо великі надії побудувати міст між нашим Акведуком та Канадою. Ми усі разом з дітьми вивчаємо культуру цієї країни. Ось і вирішили провести День Канади, хоча насправді він відзначається 1 липня. Наш Клуб тоді ще не працював, на жаль. Але в Акведуку немає неможливого»,  - соціальний працівник Яна Шикова.  

Захід почався з яскравої презентації країни англійською мовою з перекладом. Спочатку вона ознайомила всіх присутніх з дивовижною країною Канадою, яка так відрізняється від нашої: розповіла  про площу,  населення, природу, рівень життя та звичаї людей. Діти були здивовані, коли дізналися скільки необхідних для нашого сучасного побуту речей були винайдені саме в Канаді. Потім разом  з дітьми поговорили про видатних канадських співаків та кіноакторів, яких акведуківці не одноразово бачили на екранах телевізора. Деякі з них є їхніми улюбленцями. Багато відомих персонажів, таких як Супермен та Вінні-Пух, також були придумані канадцями. Під час заходу діти відкрили для себе нові види спорту, а саме лакрос та кьорлінг, які є дуже популярними в Канаді.

Цікаво було дізнатися, що Канада має багато своїх символів. Один з них, Канадський клен, росте навіть у нас в Україні. Одинадцяти-кінечний лист Канадського клену изображений на прапорі країни. Тому наступним блоком заходу було проведення  майстер-класу з виготовлення прапора за допомогою кольорового паперу. Учасники з задоволенням клеїли та майстрували  свої прапорці. В приміщенні  було чутно: «Тепер я точно запам’ятаю, як виглядає  прапор Канади».

Сторінка у Facebook 

Сторінка у Twitter 

Сторінка в Instagram

Антикафе для підлітків у Києві TeenClub 

 

 

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:957 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:772 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:835 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:798 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:825 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more