Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
П'ятниця, 29 вересня 2017 00:00

Власна справа - найкращий помічник для реабілітації ветеранів АТО

Досвід, отриманий людиною на війні - безцінний для підприємницької діяльності.

Саме це було головною темою зустрічі журналістів з ветеранами і бізнесменами Leonid Ostaltsev та Богдан Чабан. У Pizza Veteranoсьогодні говорили про одну з найбільш актуальних проблем в Україні - адаптацію військових до мирного життя після пережитих бойових дій, створення ними бізнесу та розвиток ветеранів як підприємців.

Засновник Pizza Veterano Леодід Остальцев вважає, що найкращим помічником для того, щоб реабілітувати ветеранів, є власна справа, або робота, яка захоплює.

Для того, щоб навчити військових займатися бізнесом, на базі піцерії, разом із спільною ініціативою громадської організаціі Eleos-Ukraine було створене «Соціальне бюро Ветерано», яке фінансово підтримуєМіжнародний фонд "Відродження". У «Соціальному бюро Ветерано» щодня проходять консультації ветеранів. Тут працює психолог, який надає необхідну допомогу.

За час існування цього бюро, за порадами до Леоніда і Богдана приходять сотні бійців, що мають ідею власного бізнесу. Вони проконсультували вже близько тисячі ветеранів, які мають бажання створити щзось своє, але не знають з чого почати. Проте, Леонід наголосив, що основною проблемою для ветеранів є невміння складати якісні бізнес-плани. І це, чи не єдине, що тормозить процес подальшої роботи.

«90% людей, які звертаються до нас за допомогою, вважають, що їм потрібні гроші на відкриття власноі справи. Але, по-факту, їм потрібен нормальний, адекватний бізнес-план. Є багато людей, які мають фінанси і не знають у що їх вкласти. Вони готові допомогти. Але їм потрібно бачити готові ефективні бізнес-плани. Саме цьому потрібно вчитися хлопцям», - наголосив Леонід Остальцев.

Разом з тим, Богдан Чабан розповів про кав'ярню під брендом «Ветерано», яка успішно працює в Маріуполі вже кілька місяців. Її засновник, колишній військовий, також звернувся до «Соціалного бюро Ветерано» і втілив свою справу в життя.

Колишні бійці нагалосили, що ветеранам комфортніше працювати один з одним, через спільні переживання і досвід. Але суспільство повинне зрозуміти, що в країні тривають бойові дії, і люди, які звідти повертаються, вони вже інакші. Тому, важливо навчитись сприймати і розуміти один одного.

«Якщо ми бачимо якусь мету, то намаємось дуже-дуже швидко йти до неї. І легше нам йти в компанії таких самих ветеранів, бо ми спілкуємось однією мовою і нам простіше», - зауважив Богдан.

Наприкінці прес-конференції, Леонід звернувся до ветеранів і наголосив, що легко не буде. Будуть складності, але все обов'язково вийде, при умові, що хтось рухатиметься у бік реалізаціі задуманого.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:957 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:772 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:835 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:798 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:825 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more