ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село
Допомогти
Вівторок, 29 серпня 2017 00:00

Підлітки TeenClub відчули себе у ролі викладачів!

Впродовж усього літа для учасників TeenClub волонтери, професійні педагоги, художники та майстри проводили масу цікавих лекцій, творчих занять та майстер-класів. Під час таких занять багато підлітків проявили свої унікальні здібності та таланти, а також виявили бажання спробувати провести власні майстер-класи.

Відтак, за період літніх канікул самими дітьми було проведено більше тринадцяти занять! Серед них були майстер-класи з малювання хною (міхенді), створення орігамі, вижигання по дереву, заняття з акторської майстерності, парфумерної справи тощо! Окрім того, що інші діти отримали масу нових знань та розвинули свої навички, підлітки-викладачі відчули себе в абсолютно незвичній ролі!

Враження дітей від такого нового досвіду важко описати. Більшість розповідали, що спершу хвилювалися, однак, коли зрозуміли, що їх сприймають по-дружньому та з цікавістю слухають, страх миттєво зникав. Кожен із захопленням ділився своїми емоціями з батьками та друзями, агітував інших до проведення власних авторських занять.

Кирило, який проводив заняття з акторської майстерності робив це як справжній професіонал! Причому, він найбільше радів саме тому, хто саме відвідав урок: «Мені дуже сподобались діти! Вони позитивні та відкриті, готові навчатися, а це для них головний плюс!», - сказав Кирило.

У Каті, яка також проводила заняття з акторської майстерності враження були просто феноменальні! «Мене переповнюють відчуття щастя і радості від можливості передати свої вміння та побачити щасливі обличчя дітей!», - писала Катя.

Петро казав просто: «Мені сподобалось і я зовсім не боявся!» А Маша ретельно готувалася до кожного свого заняття, удосконалюючи їх з кожним разом! Для неї найголовнішим було принести своїм уроком найбільше знань та користі дітям.

Катерина, справжній майстер техніки орігамі спершу не в повній мірі уявляла, як взагалі відбуватиметься заняття, та чи справляться діти. Однак, все пройшло надзвичайно чудово та весело! Катя поділилася: «Проводити майстер-класи для дітей виявилося дуже легким та захоплюючим заняттям! До того ж, цей захід надихнув мене на продовження діяльності, пов’язаної з орігамі та такого роду творчістю, адже це стародавнє мистецтво заспокоює та приносить радість!»

Оля також ділилася своїми думками: «Мені здавалося, що це набагато важче! А насправді це досить просто, особливо, коли бачиш інтерес у інших та добре знаєш те, що показуєш». А Марині настільки сподобалось проводити заняття, що через певний час вона повторила свої майстер-класи вже з іншою групою дітей.

Такий унікальний досвід для багатьох учасників TeenClub є найбільшою подією за все літо. Підлітки мали можливість не лише продемонструвати свої навички, але й поділитися ними з іншими. Причому, в дружній атмосфері, яка панує у TeenClub це зробити було абсолютно не складно, адже кожен вчитель відчував повну підтримку від своїх друзів-учнів.

Безперечно, всі учасники TeenClub отримали задоволення від таких занять. А соціальні працівники TeenClub не перестають отримувати все нові і нові запити від дітей про їхнє бажання провести власні заходи.

Проект TeenClub здійснюється у рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області» Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Останні фото

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Вільний простір для молоді Акведук - Біл…

27-02-2018 Hits:87 Галерея Super User

Вільний простір для молоді Акведук - Біловодськ

Read more

Відкриття "Будинку Марфи і Марії…

12-08-2016 Hits:874 Галерея Super User

Відкриття "Будинку Марфи і Марії"

Read more

Нагородження "Благодійна Україна - …

12-08-2016 Hits:683 Галерея Super User

Нагородження "Благодійна Україна - 2015"

Read more

Міжнародний клас Eleos-Children

09-08-2016 Hits:728 Галерея Super User

Міжнародний клас Eleos-Children

Read more

Великдень на Яворівському полігоні

03-05-2016 Hits:817 Галерея Super User

Великдень на Яворівському полігоні

Read more

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:796 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:633 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:700 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:690 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:704 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more