Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Четвер, 05 жовтня 2017 00:00

Виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО, Голова «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» Сергій Дмитрієв виступив на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

05 жовтня відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. На засіданні виступив  Виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Голова «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» Сергій Дмитрієв.

Зокрема, протоієрей Сергій, як виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, священик УПЦ КП та член Національної ради виступив на засіданні із доповіддю на тему: «Результати співпраці релігійних громад з організаціями, які реалізують гранти Глобального фонду в Україні: досягнення та перспективи».

За наслідками доповіді Сергія Дмитрієва Національною радою було підтримано низку пропозицій отця Сергія та одноголосно прийнято рішення:

«Враховуючи важливу роль Церкви і релігійних організацій у питаннях забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, а також інших соціально небезпечних захворювань, їх діагностики, лікування, а також догляду та підтримки хворих рекомендувати обласним, Київській міській держаним адміністраціям увести до регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та залучати до профілактичних програм і заходів священнослужителів та членів релігійних громад, які пройшли відповідну підготовку, організовану Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій».

 

Нагадуємо, що ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» здійснює підготовку священнослужителів та членів релігійних громад у місті Києві на базі Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. В. Громашевського НАМН України, а також у інших регіонах України.

Метою даного навчання є сприяння у подальшому представництві такими особами інтересів відповідних релігійних організацій у координаційних радах при обласних держаних адміністраціях, а також забезпечення можливості священнослужителям та членів релігійних громад здійснювати духовну підтримку у медичних закладах, в межах яких здійснюється лікування людей, які мають важкі хронічні інфекційні захворювання (ВІЛ-інфекції/СНІД, хронічні гепатити,туберкульоз та інші). 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more