Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
П'ятниця, 08 вересня 2017 00:00

ДІТИ ЗІ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛИ ПОЛЬЩУ

Завдяки тривалій співпраці між «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» та БФ «Дияконія Україна» було реалізовано черговий проект. Цього літа разом із БФ «Дияконія Україна» організувано незабутню подорож українських дітей до Польщі!

Протягом двох серпневих тижнів діти, які перебувають у складних життєвих обставинах зі Сходу України відпочивали у мальовничому м. Сорквіти, яке розташовано на півночі Польщі.

Регіон, у якому перебували діти, славиться особливою історією та культурою, з якою подорожуючі ознайомились впродовж подорожі. Під час відпочинку підлітки пізнавали побутові та релігійні традиції польського населення, відвідували історичні музеї, природні заповідники, стародавні замки та храми. В одному зі старовинних соборів діти навіть отримали можливість на всю гучність заспівати пісню про Україну.

Окрім культурного розвитку для дітей було організовано і активний розважальний відпочинок. Більшість підлітків вперше плавали на байдарках, купалися досхочу в місцевих озерах та смакували традиційну їжу у ресторанах. Дітям важко було порахувати, у скількох містах вони побували під час поїздки: їздили до штаб-квартири Гітлера у м. Гєрлож, побачили відому вежу Бісмарка у м. Мронгово, Музей Реформації у м. Міколайкі, відвідали контактний зоопарку у м. Кадзідлово, погуляли по музею під відкритим небом у м. Ольштинек, і це ще не все! Діти ще й навідались до музею Турунського пряника, де самостійно спекли власні пряники, якими після приготування ласували із кавою.

Під час подорожі із дітьми зустрілися представники благодійної організації «Diakonia Polska» та староста Мронговського повіту. Підлітки порадували поважних гостей концертом. Після такого спілкування, кожен мандрівник отримав від БО «Diakonia Polska» багато подарунків: солодощі, ранці, канцелярія, 200 злотих та інші чудові сюрпризи.

Важливо, що завдяки поїздці діти по-справжньому відчули підтримку польського народу у непростій ситуації, яка склалася на Сході України.

В цілому, подорож справила на дітей неабияке враження: більшість із них вперше були за кордоном. Нова культура, незвичайні традиції та архітектура, гостинність поляків стали справжнім відкриттям для підлітків.

Саме тому після мандрівки діти виявили бажання вивчати іноземні мови та здобути європейську освіту, щоб отримані знання використати на благо України.

Спільними зусиллями організаторів діти отримали надзвичайний досвід, знання та позитивні емоції.

Щиро дякуємо організаторам цієї неймовірної подорожі БФ «Дияконія Україна», особливо директору Павлу Шварцу та його родині.

Дякуємо Diakonia Polska, особливо директору Ванді Фальк за теплий прийом та підтримку!

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:985 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:786 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:857 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:812 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:840 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more