Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Четвер, 26 жовтня 2017 00:00

Комісія з питань соціального служіння ВРЦіРО провела круглий стіл в Одесі!

24 жовтня в Одесі Комісія з питань соціального служіння ВРЦіРО за підтримки ЮНЕЙДС провела круглий стіл на тему «Роль обізнаності релігійних громад у сфері подолання епідемій ВІЛ/СНІД, гепатиту, ТБ. Супровід пацієнтів та представленя їх інтересів в місцевих органах влади».

Виконавчий секретар Комісії протоієрей Сергій Дмитрієв представив досвід Комісії у зазначеній сфері та досвід «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» - неурядової організації, яка активно працює з різними релігійними громадами для вирішення гострих проблем охорони здоров’я та соціальних гарантій. Після чого відбулися обговорення.

У роботі круглого столу взяли участь духовні лідери різних релігій і конфесій та лідери НГО. Серед учасників секретар Одесько-Балтського єпархіального управління УПЦ КП архімандрит Микита (Сировегін), представник Одесько-Балтської єпархії УПЦ КП з духовного виховання в місцях позбавлення волі протоієрей Димитрій Краснобаєв, священнослужитель УПЦ КП ієрей Георгій Пригунов (м. Київ), представник мусульманської громади м. Одеси Хамзе Билал, Олена Подмазко (БФ "Веселка" м.Одеса), Юрій Забувальський (БФ 100% життя" м.Одеса), Юлія Стоянова (ГО "Альтернатива" м.Одеса), Валерій Пахомов (БФ "За життя без СНІДу" м.Одеса), Світлана Якубовська (ОО "Сонячне коло" м.Одеса), Оксана Юрик (БФ "Каритас" УГКЦ м.Одеса), Володимир Назаренко (БФ "Шлях до дому" м.Одеса), Ірина Григорьєва (ОО "Життя плюс" м.Одеса).

Нагадуємо, що «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» здійснює підготовку священнослужителів та членів релігійних громад з подолання епідемії ВІЛ/СНІДу у місті Києві на базі Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. В. Громашевського НАМН України, а також у інших регіонах України.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more