Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 17 жовтня 2017 00:00

Музичне свято для дітей у центрі «Акведук»

Вільний простір для молоді «Акведук»-Біловодськ – місце, де кожен може реалізувати свій творчий потенціал, поділитися новими вміннями та знаннями! І мова йде не лише про учасників, а й про викладачів,  які кожного тижня поспішають на свої активності з новими креативними ідеями.

Так, п’ятниця 13 не стала винятком, адже саме в цей день  у центрі «Акведук» відбувся «Музичний мікс». Гостем заходу був високопрофесійний вчитель музики Сергій Володимирович. Родзинкою такого незвичайного свята стало поєднання звучання різноманітних музичних інструментів: сопілки, барабану, баяну, гітари, бандури, скрипки, бубену та навіть саксофону!

Спершу діти переглянули цікавий ролик про музичні інструменти, які можуть дружити і любити однин одного. Фільм вкрай здивував дітей. «Я навіть не думав, що є такий нестандартний  фільм, про музичні інструменти, здається вони живі, тут є над чим поміркувати», - ділився враженнями дванадцятирічний Олег.

Цікавим завданням, підготовленим запрошеним гостем, було визначення звуку сумішей в прозорих та затемнених колбах. Діти з цікавістю вгадували звуки, аби знайти відповідність.

Гостя заходу психолог Тетяна Харченко підкреслила не лише цікавість такої вправи, а і важливість: «Це завдання є дуже корисним та часто використовується в психології, адже розвиває слух, сприяє розвитку уваги. В кімнаті панувала тиша в цей момент. Мені було приємно, що навіть дорослі хлопці взяли участь у цій вправі!»

Після цікавого фільму та незвичайних вправ вчитель музики Сергій Володимирович продемонстрував свої навички гри на баяні. Веселі та жваві мелодії задали компанії гарний настрій. Згодом діти по черзі розглядали представлені музичні інструменти, а пан Сергій залюбки описував характеристики кожного з них. До того ж, запрошений гість розповів, які саме музичні інструменти  притаманні кожному регіону нашої країни.

По завершенню цікавого теоретичного екскурсу, кожен із учасників заходу обрав інструмент до душі та спробував спільно з іншими зіграли улюблені популярні пісні.

Такий повний відкриттів музичний мікс став для кожного учасника несподіванкою та неймовірним досвідом!

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more