Різдвяний вечір в Акведуці
ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село
Допомогти
Понеділок, 15 січня 2018 00:00

Різдвяний вечір в Акведуці

Для більшості людей Різдво – надзвичайно велике, наповнене українськими традиціями, релігійне свято, яке об’єднує родини та близьких людей за святковою вечерею.  Напередодні цього свята команда Акведуку  вирішила зробити для дітей та молоді різдвяний подарунок – цікаву пізнавально-розважальну програму з подарунками.

Для збереження та виховання в дітей любові до традицій та культури свого народу, працівники Біловодської бібліотеки підготували для них різдвяну експозицію та розповідь про історію свята. Діти поринули в історію народження Ісуса Христа, сказання про його життя, пізнали багато цікавого про походження всім відомих різдвяних традицій: покласти на стіл 12 страв, не їсти до появи першої зірки, ходити з колядками по хатах, варити кутю та інше.

Потім на дітей чекали конкурси та веселі ігри, які їм підготували тренери Вільного простору «Акведук». Почалося все з драйвового конкурсу «Танці з перешкодами», коли учасники мали танцювати, не зачепивши мотузки, які були закріплені на різних рівнях. Завдання стало складнішим та веселішим, коли гравцям зав’язали очі. Після цього всі відчули себе майстрами художньої творчості: малювали на спині сусіда, який мав здогадатися про те, що йому намалювали, і намалювати цей предмет на спині наступного гравця, доки останній гравець не зобразить на папері те, що зрозумів він сам.  Так, в нашому «акведуковому» світі звичайний сніговик перетворювався на шкарпетку, а корона - на зубатого крокодила. Вміння малювати також перевірили в грі-змаганні «Змерзлий художник»: «художник» мав тримати олівець та стояти нерухомо, а гравець-напарник мав водити папером по олівцю, щоб намалювати загаданий малюнок. Звісно, такої краси, як малюнки учасників, ще світ не бачив, тож насміялися вдосталь. Гра-пантоміма на відому казку «Ріпка» не лишила байдужим нікого, навіть тренерів, які не втрималися від акторської гри. Психологічні ігри на згуртування та підготовка малюнків для різдвяного вернісажу допомогли трохи перевести подих після активного відпочинку.

Коли прийшов час отримувати подарунки, знову на дітей чекало маленьке випробування на акторську майстерність.За подарунками діти мали підійти в запропонованих образах, імпровізовано зобразивши відому балерину, бодібілдера, президента, відомого співака, каскадера, йога та інших.

Під дружній сміх та гомін закипів чайник, і всі  з задоволенням обирали найсмачніші цукерки для чаювання та ділилися враженнями про ще один день, проведений в Акведуці.

Вільний простір "Акведук" - центр відпочинку і дозвілля, неформальної освіти та соціально-психологічних послуг для молоді, відкрито ЕЛЕОС-УКРАЇНА у смт. Біловодськ 1 липня 2017 р. за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив. 

Останні фото

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Вільний простір для молоді Акведук - Біл…

27-02-2018 Hits:115 Галерея Super User

Вільний простір для молоді Акведук - Біловодськ

Read more

Відкриття "Будинку Марфи і Марії…

12-08-2016 Hits:911 Галерея Super User

Відкриття "Будинку Марфи і Марії"

Read more

Нагородження "Благодійна Україна - …

12-08-2016 Hits:723 Галерея Super User

Нагородження "Благодійна Україна - 2015"

Read more

Міжнародний клас Eleos-Children

09-08-2016 Hits:778 Галерея Super User

Міжнародний клас Eleos-Children

Read more

Великдень на Яворівському полігоні

03-05-2016 Hits:861 Галерея Super User

Великдень на Яворівському полігоні

Read more

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:843 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:679 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:733 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:729 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:742 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more