Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 16 квітня 2018 00:00

Радість розділена на двох - щастя

Яким би був кожен момент нашого життя, якщо ми знали, що він останній, що слова, які ми говоримо - останні?

Це питання задали собі студенти Київської православної богословської академії і вдруге організували акцію Easter Joy для підтримки діток в інституті раку. Мета акції привернути увагу суспільства до дітей з онкохворобами і підтримувати їх.

Майбутні священники власним прикладом демонструють слова якими навчають в акадамії - дбати і допомагати ближньому. 

Сдудентів підтримали старші викладачі КПБА, протоієрей Павло Мельник та диякон Михайло Омелян. Разом вони звершили освячення великодніх кошиків та медикаментів в інституті раку.
«Сьогодні ми освятили ці паски, в цьому приміщенні, для того щоб поділитися пасхальною радістю з вами всіма. Христос Воскрес і це є велика радість для всіх людей. Церква вчить нас в усіх життєвих ситуаціях, якими б вони не були,- ніколи не втрачали радості. Завдання християнина, завжди зберігати радість. Завжди мати надію та віру, тобто бути оптимістом. Християни - це такі люди, які завжди мають бути оптимістами. Християни - це є люди радості, віри, отпимізму та любові. Бажаю, щоб Воскреслий Христос у ваші серця завжди приносив радість.» - зазначив протиєрей Павло Мельник. 

Яким би був кожен момент нашого життя, якщо ми знали, що він останній, що слова, які ми говоримо - останні? Якщо б лише ця мить була б для висловлення нашої любові до батьків, коханих чи ближніх. Якщо б ви знали, що людина чи дитина з якою ви зараз розмовляєте ось ось помре і ваші слова для цієї людини - останні слова, що наші рукопотискання є останніми. Як би ми виявляли нашу любов?

Відвідуючи онкоцентр всі ці питання виникають, і перед лицем смерті починаєш переусвідомлювати як ти проживаєш життя. Кожен в житті відчував біль і знає, що це таке. Діти з онкоцентру боряться з болем щодня. Наша любов, увага до них і час - найцінніше, що ми можемо подарувати і найголовніше своїм життям свідчити про те, що Христос Воскрес і ми житимемо вічно.

Дякуємо старшому викладачу КПБА протоієрею Павлу Мельнику за духовну та молитовну підтримку. Студентам Бейко Іван, Чоловський Андрій, Гукаленко Михайло, Матлак Володимир, Нішта Ігор, Потієнко Максим, Олексій Тищенко  за організацію передпасхального відвідування онкоцентру. 

Окрема подяка кожному благодійнику і всім, хто долучилися до цієї доброї справи, зокрема, Eleos-Ukraine за сприяння й допомогу. Разом нам вдалося зібрати майже 32 000 грн на подарунки для дітей. Дітки отримали іграшки, фрукти, солодощі, кнжки та канцтовари та багато лікарський розхідних матеріалів. 

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1073 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:846 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:970 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:908 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more