Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
П'ятниця, 20 липня 2018 00:00

«Будинок Марфи і Марії»: оновлення почнеться за два тижні

В Україні це перший та єдиний заклад такого типу, кажуть ініціатори його створення, серед яких – представники Української православної (Київського патріархату), Греко-католицької, німецької лютеранської та протестантських церков, громадської організації «ЕЛЕОС-УКРАЇНА». Підтримують Дім у представництві ЮНЕЙДС в Україні та Всеукраїнській благодійній організації «Мережа ЛЖВ». Поява такої установи тим більш важлива, що на території клініки та поруч з нею відсутня інфраструктура (окрім автомобільної заправки та супермаркету), що робить пацієнтів та персонал ізольованими від суспільства, обмежує можливості психологічного розвантаження та відпочинку поза стінами лікарні. Так вважають в інфекційній клініці і медики, і пацієнти та їхні рідні.

«Будинок Марфи і Марії», як зазначають в «ЕЛЕОС-Україна», має бути центром духовної і психологічної підтримки пацієнтів, їхніх рідних, персоналу клініки, а також стати місцем для спілкування і тренінгів груп підтримки людей, залежних від алкоголю та наркотичних речовин. «Наш Дім – це місце для психологічного розвантаження пацієнтів, їхніх близьких, персоналу, у тому числі неформальних зустрічей, спілкування та відпочинку, що сприяє покращенню психологічного здоров’я. Ми плануємо, що наш Дім буде центром, де будуть навчати релігійних лідерів та священників різних конфесій, - каже керівник «ЕЛЕОС-у» отець Сергій (Дмитрієв). Не менш важлива функція «Будинку Марфи і Марії» - стати моделлю  духовно-психологічного супроводу для розповсюдження в Україні, додають священники інших конфесій, які відвідують пацієнтів клініки та спілкуються з її персоналом.

Проте наразі «Будинок Марфи і Марії», зокрема через незакінчений ремонт та внутрішнє облаштування, відсутність постійної адміністрації, працює в обмеженому режимі. На сьогодні, стало відомо, що люди зібрали більшу частину необхідних для ремонту та обладштування Дому, і ремонтні роботи розпочнуться за два тижні – серед тих, хто працюватиме, вететани бойових дій на Сході України.

 Про «Будинок Марфи і Марії» можна прочитати тут:

https://www.radiosvoboda.org/a/29357534.html

http://network.org.ua/ru/2016/05/24/hrystyyanski-tserkvy-ukrayiny-molyatsya-za-lyudej-yaki-zhyvut-z-vil/

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1073 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:846 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:970 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:908 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more